Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tibetská vibrační masáž

tibetska-zvonkohra.jpg

60min./ 1500,-Kč

90min/ 2500,-Kč

Povznášející pocity během celé masáže,kdy budou nejen vaše čakry uváděny do rovnováhy . Masáž celého těla,včetně joni nebo lingamu. Masáž je vhodná pro ženy i muže.

Zvuk nebo vibrace jsou nejsilnější silou ve vesmíru.

Hudba je božské umění, které se používá nejen pro radost, ale i jako cesta k probuzení. "

- pokud v těle funguje nerovnováha,může se projevit jako nemoc na fyzické úrovni

 
Rezonanční bubínek je akustický nástroj, který umožňuje působit na fyzický, energetický, fyziologický a psycho emocionální stav člověka, používá se při alternatívních terapiích, relaxacich, v ozdravných programech, a také při rituálech a obřadech. Jejich rozezvučením  rozezníme bohatou škálu doprovodných zvuků, které mají vliv na lidské tělo, psychiku a energetiku, a také na prostředí človeka ve kterém se nachází. Výsledkem je harmonizace organizmu, relaxace, energetizace, prevence/profylaktika/ a vyladění organizmu človeka.
 

Jak masáž zvukem funguje?

 

Základním stavebním prvkem lidského těla je buňka a nejjednodušším způsobem jak komunikovat s buňkami je pomocí vibrace. Externí vibrace v buňkách vyvolávají rezonanci shodnou se zdrojem vibrací. Zvuk rozezněného zpívajícího bubínku přiložené na tělo, které se skládá ze 70 % z vody, je touto vodou přenášen, čímž buňky rozechvívá. Zvukové vlny se tak tělem šíří, jako soustředné vlny po hladině vyvolané hozením kamene do vody ve stále větších kruzích.

Čistí se tak krev, masírují svaly, orgány a dokonce i kosti.

Zároveň se tímto způsobem navozuje hluboká relaxace a orgány se harmonizují a energizují.

Všech těch více než 100 biliónů buněk, které jsou stavebním materiálem lidského těla, tak dostává jemnou buněčnou masáž. Vibrace tibetských mís jsou dostatečně klidné na to, aby ztišili nervový systém a zároveň dostatečně silné, aby pronikly hluboko do těla a prostoupily i kostmi. Vibrace proniknou až do míst, kam byste se s rukou a prsty nikdy nedostali a navozují tak léčení, kterého byste jinou cestou jen velice těžko dosáhli.

 

Tibetská olejová masáž nabízí komplexní řešení formou olejové masáže, která rychle navrací pocit pohody a uvolnění. Je jedinečná ve svém přístupu, kdy v jednom ošetření spojuje ošetření všech složek našeho já - úroveň tělesnou, energetickou i úroveň duševní. Jedině takto je možné dosáhnout obnovení rovnováhy a harmonie celé naší bytosti.